Agnieszka Tomaszewska  [właściciel Sensim Studio]

tel. [+48] 514 890 230

ul. Krynicka 86/6, 50-555 Wrocław

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sensim Studio z siedzibą we Wrocławiu wpisano do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod nr NIP 8971255965 i REGON 930883407.

Ankieta wyceny wykonania strony internetowej

Informacje o firmie / marce / produkcie

Informacje o projekcie

Terminy i budżet

Ulubione cytaty

Z cyklu: rozmowy służbowe

– Czy potrafiłby pan obliczyć przekrój kuli ziemskiej?
– Nie umiałbym, proszę panów – odpowiedział Szwejk – ale i ja bym panom też mógł zadać zagadkę. Jest dom o trzech piętrach, każde piętro ma osiem okien. Na dachu są dwa dymniki i dwa kominy. Na każdym piętrze mieszkają dwaj lokatorzy. A teraz powiedzcie, panowie, którego roku umarła babka stróża?

Jaroslav Hašek, Szwejk na tyłach


Don`t make me think

Użyteczność oznacza, że coś dobrze spełnia swoją rolę, a więc osoba posiadająca przeciętne umiejętności i doświadczenie potrafi obsłużyć daną rzecz zgodnie z zamierzeniem jej twórcy i bez poczucia bezradności – nieważne, czy jest to strona internetowa, samolot odrzutowy czy drzwi obrotowe

Steve Krug


An American prayer

Kiedy inni oczekują od nas, że staniemy się takimi, jakimi oni chcą żebyśmy byli, zmuszają nas do zniszczenia tego, kim naprawdę jesteśmy. To dosyć subtelny rodzaj morderstwa. Większość kochających rodziców i krewnych popełnia je z uśmiechem na twarzy.

Jim Morrison


Hesse

Niektóre kobiety wiejskie, posiadające i znające tylko Biblię, więcej zaczerpnęły z niej wiedzy, pociechy i radości niż niejeden wybredny bibliofil korzystający z kosztownej biblioteki.

Hermann Hesse


?

O człowieku świadczą nie odpowiedzi, ale pytania.

Wolter


Specjalistka od ludzkich charakterów

Większość naszych wielkich wynalazków i genialnych osiągnięć zawdzięczamy lenistwu, czy to narzuconemu, czy dobrowolnemu. Umysł nasz lubi być karmiony, jak łyżeczką, pomysłami innych ludzi, jeśli się go jednak pozbawi tej pożywki zaczyna, zrazu niechętnie, myśleć samodzielnie, a tego rodzaju myślenie, proszę pamiętać, jest myśleniem oryginalnym i może przynieść bardzo cenne rezultaty.

Agata Christie, Zatrute pióro


Początek strony